Garmin Fenix 5 (0753759172022) - OKAZJE Oceń produkt:

od 1921,30 PLN

oszczędzasz do 39%

  • Producent: Garmin
  • Kategoria: Zegarki sportowe

Stylowy zegarek GPS do wielu dyscyplin dla sportowców i sympatyków dynamicznej turystyki Zegarek GPS do wielu dyscyplin sportowych z technologią nadgarstkowego pomiaru tętna Elevate™1 Stalowa budowa Steel Grip z anteną EXO zintegrowaną z ramką ze stali , a także spód z kutej stali wytrzymałość choćby w skomplikowanych warunkach Fabrycznie załadowane profile intensywności dla wszelkich dyscyplin sportowych i przygód Najważniejsze statystyki są na wyciągnięcie ręki na widgecie, na którym wyświetlane są efekty i postępy treningu Funkcje online obejmują powiadomienia z telefonu, automatyczne przesyłanie danych do gratisowego sportowego serwisu społecznościowego Garmin Connect™ i możliwość personalizacji dzięki bezpłatnym tarczom zegarka i aplikacjom ze sklepu Connect IQ™ Przydatne w terenie czujniki, w tym ustalanie pozycji przez systemy GPS i GLONASS, wysokościomierz barometryczny i 3-osiowy kompas z żyroskopem Każdego dnia osiągaj coraz ulepszone wyniki.

fēnix 5 to najwyższej jakości zegarek GPS do wielu dyscyplin sportowych z nadgarstkowym pomiarem tętna1, progresywnymi funkcjami treningowymi i wymiennymi paskami, które pozwalają na szybką zmianę stylu zegarka.

Zegarek fēnix 5 zezwala na śledzenie wszelkich dyscyplin sportu dzięki zaimplementowanym profilom intensywności i progresywnym statystykom sprawności, które pozwalają lepiej kontrolować sprawność treningu. Oferuje też funkcję powiadomień z telefonu świetny wygląd i genialne atrybuty fēnix 5 to zegarek do wielu dyscyplin sportowych zoptymalizowany pod kątem efektywności.

Model fēnix 5 ma potężną, wytrzymałą konstrukcję. Jest doszlifowany z najwyższą dokładnością i zaopatrzony w ramkę ze stali nierdzewnej ze zintegrowaną anteną EXO, a także tylną część produkowaną z kutej stali, aby zapewnić wytrzymałość w najmocniej wymagających środowiskach (wodoodporność do 100 metrów).

Zegarek fēnix 5 pozwala zaspokoić jednocześnie estetyczne, jak i sportowe ambicje. Genialna czytelność podczas biegu za każdym razem włączony, barwny wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości Garmin Chroma Display™ zagwarantuje genialną czytelność w każdej sytuacji.

Zegarek fēnix 5 wykorzystuje 1,2-calowy wyświetlacz w technologii transflektywnej, równocześnie odbijający i transmitujący światło, co sprawia, iż tarcza zegara jest o sporo czytelniejsza w ostrym świetle słonecznym.

Aby zagwarantować udoskonaloną trwałość i wytrzymałość zegarka, model fēnix 5 Sapphire Edition jest wyekwipowany w najwyższej jakości, oporne na zarysowania szafirowe szkiełko. Nadgarstkowy pomiar tętna żeby zapewnić najwyższą swobodę ambitnym sportowcom, wszystkie modele zegarka fēnix 5 wykorzystują technologię pomiaru tętna na nadgarstku Elevate, która pozwala obserwować tętno bez konieczności zakładania paska z czujnikiem na klatkę piersiową.

Dzięki nowemu, w pełni zintegrowanemu nadgarstkowemu czujnikowi Elevate można kontrolować dynamiczność treningów, a poprzez funkcję całodobowego monitorowania tętna można śledzić codzienne energiczności dzięki i uzyskiwać dokładniejsze dane dotyczące liczby kalorii spalonych w ciągu dnia.

Podkreśl swój styl, dobierając wymienne paski pokaźny dobór pasków QuickFit — począwszy od skórzanych klasy Premium, poprzez metalowe aż po silikonowe — sprawia,łatwo możesz zintegrować pasek do ulubionej dyscypliny sportu albo aktywności.

Do zmiany paska nie są niezbędne żadne narzędzia. Starczy wymienić, zatrzasnąć i gotowe. Wszystko na temat Twojego treningu Chęć stałego polepszania wyników scala się z niezliczoną liczbą godzin spędzonych na treningu.

dzisiaj fēnix 5 jest zaopatrzony w nowy widget wydajności treningu, który w jednym miejscu udostępnia wszystkie dane niezbędne, by lepiej nadzorować kondycję fizyczną i jeszcze produktywniej trenować.

Stan treningu: zawiadamia o efektywności treningu i podpowiada, czy podejmowane treningi są skuteczne i czy czynisz postępy. Szacowanie pułapu tlenowego (VO2max): analizuje informacje treningowe dotyczące biegu lub jazdy na rowerze, żeby oszacować maksymalną liczba tlenu, jaką organizm może użyć w ciągu minuty, co pozwala określić, jaka jest kondycja użytkownika.

Obciążenie treningowe: zawiadamia, jak ciężko trenujesz w danym okresie, bez względu na rodzaj aktywności. Asystent odpoczynku: wskaźnik odpoczynku odlicza zalecany czas odpoczynku po ostatnim treningu.

Bardziej progresywne wskaźniki, takie jak wskaźnik FTP i próg mleczanowy, pomagają lepiej ocenić aktualny stan kondycji fizycznej w trakcie jazdy rowerem lub biegu, a symulator wyścigu oblicza wyśmienity czas ukończenia wyścigu na 5 km, 10 km, półmaratonu i maratonu, w oparciu o bieżącą wartość pułapu tlenowego.

Training Effect 2.0 zapewnia informacje o skuteczności aerobowej i beztlenowej dla każdej sesji treningowej, co pozwala sprawdzić, czy Twój trening przynosi pożądane rezultaty. Biegaj efektywniej dzisiaj możesz pobiec jeszcze dalej dzięki dostępowi do danych biegowych.

Funkcje treningowe firmy Garmin, w..

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Zegarki sportowe