Garmin Fenix 5 (0753759172022) - OKAZJE Oceń produkt:

od 1889,00 PLN

oszczędzasz do 47%

  • Producent: Garmin
  • Kategoria: Zegarki sportowe

Garmin Fenix 5S Plus

Garmin Fenix 5S Plus to wytrzymały i progresywny zegarek GPS do wielu dyscyplin sportowych, który pomaga osiągać cele i nadaje się na mniejsze nadgarstki. Osiągaj lepsze wyniki z nowoczesnymi pomiarami sprawności, mapami, możliwością odtwarzania muzyki i wieloma innymi funkcjami. Dzięki barwnym mapom TOPO z opcją Trendline do wyznaczania popularnych tras łatwo odszukasz najciekawsze ścieżki. Możesz wgrać do zegarka do 500 utworów, żeby słuchać muzyki podczas treningu bez korzystania z telefonu. Inne ważne funkcje to m.in. Nadgarstkowy pomiar tętna, powiadomienia z telefonu i obsługa płatności zbliżeniowych Garmin Pay.

Droga do sukcesu

Niezależnie od tego, czy jesteś w mieście, czy na szlaku, zegarek Garmin Fenix 5S Plus zastosowane mapy i funkcje nawigacyjne, które pozwalają zachować prawidłową orientację w terenie i nie zboczyć z drogi. Fabrycznie załadowane kolorowe mapy TopoActive Europe są zoptymalizowane pod kątem szczególnie instynktownej nawigacji i śledzenia bieżącej lokalizacji w komfortowy sposób. Dla zwolenników biegania i jazdy na rowerze w urządzeniu użyto funkcję wyznaczania tras wg popularności, która wykorzystuje informacje dotyczące milionów kilometrów z Garmin Connect, aby w każdym miejscu można było odkrywać lokalne trasy.

Wysokiej jakości materiały, odporność i nieprzeciętne atrybuty
Garmin Fenix 5S Plus łączy progresywną technologię z najwyższej jakości materiałami. Zegarek posiada ramkę ze stali oraz chemicznie umocnione wypukłe szkiełko. W zegarku Garmin Fenix 5S Plus zastosowano także wysokiej rozdzielczości kolorowy i transreflektywny ekran Garmin Chroma Display z podświetleniem LED, który zapewnia nadzwyczajną czytelność w każdych warunkach - choćby w ostrym świetle słonecznym.

lepszy odbiór sygnałów satelitarnych

Garmin Fenix 5S Plus poza łącznością GPS i GLONASS odbiera również sygnał z satelitów GALILEO, co pozwala zachować łączność nawet w najtrudniejszych warunkach. Oprócz wskazówek na mapach, zegarek gwarantuje wyznaczonia wysokościomierza, barometru i kompasu. Zwiększa to poziom świadomości otoczenia. Zastosowany wysokościomierz upraszcza kontrolowanie różnicy wysokości podczas wędrówek, a trzyosiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia stale określa Twój kierunek, bez względu na to, czy jesteś w ruchu, czy nie.

nowoczesne statystyki wydajności
Zegarek Garmin Fenix 5S Plus zaawansowane funkcje treningowe, które pomagają obserwować produktywność i kondycję fizyczną. Korzystaj z pomiarów fizjologicznych, dynamiki biegu i innych, żeby śledzić statystyki treningu, mierzyć postępy i poprawiać kondycję fizyczną. Stan wytrenowania to nowe narzędzie, które samoczynnie ocenia historię ostatniego treningu i wskaźniki wydolności. Dzięki niemu dowiesz się, czy trenujesz równo, za potężnie, czy osiągasz szczyt formy. Efekt treningu beztlenowego to pomiar, który dostarcza informacji o tym, jak trening wpływa na Twoje możliwości. Możesz ponadto wyświetlić całościowe obciążenie treningowe. Urządzenie obsługuje wstępnie wgrane profile intensywności: pływanie, bieg, jazda na rowerze, wędrówki, jazda na nartach, wiosłowanie, paddle boarding i dużo innych. A jeśli chcesz zwiększyć swoją motywację, pobierz zaawansowane treningi i plany treningowe z serwisu Garmin Connect.

Nadgarstkowy pomiar tętna

technika pomiaru na nadgarstku Elevate pozwala obserwować tętno bez konieczności zakładania paska z czujnikiem na klatkę piersiową. Poza liczeniem kroków i śledzeniem snu zegarek wykorzystuje pomiary tętna do pozyskiwania danych na temat spalonych kalorii i pomiaru dynamiczności ćwiczeń. Mierzy także zmienność tętna, co pomaga w ocenie poziomu aktywności, na który gotowy jest Twój organizm.

ClimbPro
ClimbPro to specjalna funkcja, która dostarcza informacji w czasie rzeczywistym na temat bieżących i nadchodzących podbiegów i podjazdów dla wstępnie załadowanych dynamiczności podczas biegu przełajowego, jazdy rowerem górskim lub jazdy po szosie.

Muzyka motywacyjna
Masz jakiś utwór, który nakręca Cię przed wyścigiem albo ciężkim treningiem? Korzystając z zegarka Garmin Fenix 5S Plus możesz słuchać muzyki, więc telefon może zostać w domu (pamięć zegarka pomieści do 500 utworów). Pobieranie utworów i tworzenie list odtwarzania z ulubionymi kawałkami jest proste. Możesz więc słuchać muzyki przez bezprzewodowe słuchawki Bluetooth (do nabycia osobno) w każdym miejscu i czasie. Możesz nawet zsynchronizować z zegarkiem precyzyjnie przygotowane playlisty z wybranych serwisów do przesyłania muzyki i cieszyć się jeszcze pokaźniejszymi zasobami muzyki bez reklam. Zostaw więc telefon w domu, gdy idziesz pobiegać albo pojeździć, ponieważ muzyka, która dodaje Ci motywacji, jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Płać ruchem ręki
Aby zegarek Garmin Fenix 5S Plus pasował do aktywnego stylu życia, jest gotowy do obsługi funkcji do płatności zbliżeniowych Garmin Pay. Płać za zakupy w mgnieniu oka, a gotówkę i karty płatnicze zostaw w domu. Funkcja działa praktycznie w każdym miejscu, w którym można dokonywać płatności zbliżeniowych.

Bądź na bieżąco dzięki inteligentnym funkcjom

Garmin Fenix 5S Plus obsługuje inteligentne powiadomienia po sparowaniu ze zgodnym urządzeniem. Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty możesz odbierać bezpośrednio w zegarku, niezależnie od tego, czy jesteś na szlaku, polu golfowym, czy po prostu z dala od biurka. Przystępne są dodatkowo inne funkcje online, takie jak automatyczne przesyłanie do sportowego serwisu społecznościowego Garmin Connect, śledzenie na żywo, GroupTrack i udostępnianie w mediach społecznościowych za pośrednictwem gratisowych aplikacji Garmin Connect i Garmin Connect Mobile.

dostosowane aplikacje, tarcze zegarka i paski
Spersonalizuj swój zegarek Garmin Fenix 5S Plus za pomocą plików, które można bezpłatnie pobrać ze sklepu Connect IQ. Możesz zmienić tarczę zegarka, dodać pola i pobrać aplikacje i widżety, które pozwolą na prędki odczyt danych. Obszerny dobór pasków QuickFit sprawia,łatwo możesz związać pasek do ulubionej dyscypliny sportu albo aktywności. Do zmiany paska nie są konieczne żadne narzędzia. Starczy wymienić, zatrzasnąć i gotowe.

Moc biegowa
Dodaj do treningu dane mocy, pobierając na zegarek aplikację Running Power ze sklepu Connect IQ. Opracowana poprzez Garmin Labs aplikacja korzysta z pomiarów, takich jak tempo, odchylenie pionowe, nachylenie, a choćby prędkość i kierunek wiatru, żeby określić poziom mocy przykładanej do podłoża w trakcie biegu. Gdy już wiesz, ile mocy zużywasz z minuty na minutę i z kilometra na kilometr, możesz lepiej określić tempo, by nie zastosować sił zbyt szybko. Jeśli masz już stosowne urządzenie Garmin, możesz darmowo dodać pomiar mocy do biegu. Starczy posiadać zegarek Garmin Fenix 5S Plus i jedno z następujących akcesoriów: czujka tętna HRM-Run, czujnik tętna HRM-Tri lub detektor dynamiki biegu.

Własności fizyczne i działanie
Funkcje

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Zegarki sportowe